poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Funny Rabbit od Lanarte

Zastanawiałam się co Wam dziś pokazać z moich "zbiorów". Wpadł mi w oko taki mały słodziak.
Wyhaftowanie go zajęło mi zaledwie jeden wieczór. Jest bardzo drobny a przez to malutki. Haftowałam z oryginalnego zestawu Lanarte, który kupiłam w Hobby Studio za jakieś ok. 18 zł.

Haftowałam na kawałku lna obrazkowego o bardzo drobnym splocie pojedyńczą nitką muliny. Muliny w zestawie jest tyle, że spokojnie starczy na drugiego króliczka. Tylko lnu już nie.
Sam króliczek ma wymiary 7 x 5,5 cm. Dziwne bo na opakowaniu piszą 6,5 x 6,5 cm. Gdy przykładam linijkę do mojego zwierza i odmierzę 6,5 cm to odcinam mu 0,5 cm z uszu lub z ciała. Nie wiem jak oni to mierzyli :P
Obrazek na razie przykleiłam na tekturce. Ramek kwadratowych to ze świecą trzeba szukać w naszych sklepach. Jak znajdę to oprawię. Tak sobię myślę, że może w Ikei by były? Muszę się wybrać. 
 
 Trochę szczegółów.Dziękuje Wam za odwiedziny i straszzzzznie miłe komentarze!


Tami-  Cieszę się, że do mnie zaglądasz. Dziękuję za dodanie mojego bloga do swojej listy odwiedzanych blogów! Dodałąm też Twój u siebe.  Faktycznie, też Masz takie same dwa zetawy Londyńskiej serii. Może moje zdjęcia wyhaftowanych już obrazków zainspirują Cię do wyhaftowania swoich :P  

8 komentarzy:

 1. Jaki piękny króliczek!!:) Wygląda fantastycznie!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zajączek jest re-we-la-cyj-ny! Pozdrawiam i nadal zapraszam do siebie!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zajączek świetny :) w sumie w Polsce niedaleko siebie mieszkamy , może uda się kiedyś spotkać jak będę u rodzinki :) Widzę, że nie ma moich komentarzy u Ciebie, sprawdź proszę w spamie, powinny tam być, jak je odznaczysz , że nie są spamem to powinno być ok :)

  OdpowiedzUsuń
 4. I blоg quіte often anԁ I genuinеly thank you for yοur
  сοntent. Thiѕ article haѕ reallу peаκеԁ my inteгest.
  I'm going to take a note of your site and keep checking for new details about once a week. I opted in for your Feed too.
  My page - hilarious pictures

  OdpowiedzUsuń