piątek, 26 października 2012

Jeszcze jedna zakładka i nowe włóczki w sklepie

Wyciągnęłam z książki jeszcze jedną zakładkę, którą zapomniałam wczoraj pokazać. Zabrałam ją dziś ze sobą do pasmanterii by strzelić jej fotkę.Tu mam tak super światło, że żadne ciemności na dworze nie mają wpływu na robione zdjęcia :D

Nie wiem czemu, ale właśnie tą zakładkę robiłam najdłużej. Miała być prezentem dla pewnej osoby, ale nie wyrobiłam się na konkretną datę. No cóż. Tak ogólnie to był dość skomplikowany wzór i ciężko się ją haftowało. A haftowałam jedną nitką DMC na aidzie 20ct. Zakładkę zostawiłam sobie :P W sumie bardzo mi sie podoba a drugiej już takiej robić nie będę.Piegucha- Zakładka z dziewczynką Gurjuss bardzo mi się podoba! A dlatego jednej nie zostawiłam dla siebie bo mam zamiar jeszcze takie zakładki haftować:D A haftowało się ją wyjatkowo przyjemnie choć nie szybko.  Może wyhaftuję dziewczynki w troszkę w innej pozie lub innej sukience. Ta zakładka to temat otwarty. Dawkuję sobie przyjemność :))

Ta zakładka, według mnie, to połaczenie dnia z nocą. Na tej zakłądce obie te pory dnia się przeplatają lub łączą. To tak jak czyta się bardzo wciągającą książkę. Czyta się ją w dzień a potem też w nocy. Dzień przechodzi w noc.Już kiedyś pokazywałam, ale pokażę jeszcze raz tył mojej zakładki. Każdą moją zakładkę stempluję takim oto osobistym stempelkiem.

A teraz co nowego w sklepie.
Przywiozłam ostatnio dość dużo nowych włóczek i uzupełniłam pod względem ilościowym te, które już miałam.

Uzupełniłam kolorystykę włóczki YarnArt Alpine. Teraz mam pięć kolorów.
Jest to mieszanka 45% wool i 55% acryl, ma 150gr i 103m. Jest bardzo gruba.Przywiozłam też dość gruby 100% acryl. Jest to włóczka Tango od Madame Tricote. Motki 100gr/120m. Mam dwa odcienie bordo: jasny i ciemniejszy. Choć na zdjęciu nie zabardzo widać różnicę w kolorach.
Niżej jest włóczka DORA. Cienki 100% acryl. Też takie kolory bordo. Zdjęcie jakoś nie oddaje dokładnie kolorów.:(


 
To jest włóczka YarnArt SHETLAND. Motki 100gr/103m, 30% wool i 70% acryl. W kilku kolorach.
 

Dwa kolory włóczki YarnArt NOPE LUX. Motki 100gr/170m, 30% wool, 70% acryl. Włóczka mam tylko wdwóch kolorach, każda ma takie nakrapiane nitki.

Tak teraz prezentuje się mój regał z włóczkami :D Wszystkie puste pólki zostały zapełnione!
Cały dzień przed oczami mam ten regał i wciąż napatrzeć się nie mogę:P


17 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dlaczego w moim mieście nie ma takiej pasmanterii????
  Aż zachęca do robienia zakupów.
  U mnie to normalnie obraz nędzy i rozpaczy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj, coś mi się wydaje, że zanim do Ciebie dotrę to już pasmanteria będzie miała pięterko, a ja chyba cały dzień tu spędzę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super ta nowa zakladka! Ciekawa jestem gdzie znalazlas do niej wzor?

  OdpowiedzUsuń
 5. uwielbiam krzyzyki,Twoje przepiekne:)
  pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkie Twoje zakładki są bajeczne, aż dziw bierze, że nie poszły w ciągu jednego dnia. Widzę, że pasmanteria nabiera rumieńców aż miło popatrzeć na te wszystkie cudowności.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkie Twoje zakładki są cudowne, a pasmanteria pęka w szwach od towaru, gratuluje, aż miło patrzeć na taką pasmanterię. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam! Jestem pod ogromnym wrażeniem Twoich prac, które miałam okazję oglądać na żywo w Łodzi /niewiedząc kto jest ich autorką/, podziwiam pasmanterie i bardzo podoba mi się Twój blog, który czytałam w całości. Będąc pod wpływem Twoich Edyto haftów, zamówiłam dwa zestawy dziewczynek Goriuss, czy też na 14 haftowałaś jedną nitką jak zaleca producent ? Pozdrawiam Iza z Gdyni.

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam.
  Jaka jest cena za motek YarnArt SHETLAND?:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Asortyment Twojej pasmanterii jest rewelacyjny i coraz to bogatszy. Zakładki przepiękne. Jeśli byłaby możliwość poproszę o wzorek do tej zakładki p_anna23@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. O matko, raj na ziemi ! Piękne te kolory no i te regały, prezentuje sie cudnie! Dlaczego tak daleko jest ta pasmanteria ??!! Szkoda

  OdpowiedzUsuń
 12. A ta zakładka jest piękna, oryginalny wzór no i perfekcyjne wykonanie!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 13. Przepiękne zakładki robisz
  Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia mnie na:
  http://czarymarydori.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Stempelek zrobiłaś sama czy zamówiony?

  OdpowiedzUsuń
 15. Slicznie wyszywasz az nie moge sie napatrzec, a ten regal z wloczkami,Boziu nie moge oderwac wzroku od niego tyle kolorkow pieknych!!!

  OdpowiedzUsuń
 16. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń