piątek, 8 maja 2015

"Ariadna BUTIK" i Loteria Ariadny

Moja pasmanteria, jakiś czas temu, zakwalifikowała się do programu "Ariadna BUTIK" organizowanego przez Fabrykę Nici "Ariadna S.A." w Łodzi. Żeby się do niego zakwalifikować trzeba było spełnić kilka warunków, a mianowicie posiadać, przede wszystkim, w sprzedaży mulinę, nici i kordonki firmy Ariadna S.A. No i sklep powinien też przyzwoicie wyglądać. Moja pasmanteria spełniła te warunki z czego jestem dumna. W województwie śląskim wybrano tylko 6 sklepów ze zgłoszonych do programu:)
Tu możecie zobaczyć pełną listę sklepów.

Fabryka Nici "Ariadna S.A." zorganizowała Loterię, ale tylko dla klientów sklepów "Ariadna BUTIK".
To jest plakat Loterii.


Napiszę w skrócie zasady Loterii:
- Loteria jest organizowania i dotyczy wyłącznie terytorium Rzeczpospolitej Polskiej,
- Bon Loterii do dokument zgodny z regulaminem, dostępny jest jedynie w sklepach "Ariadna Butik".
- Bonów nie można kopiować
- Warunkiem udziału w konkursie jest zakup produktów Ariadny w sklepie "Ariadna Butik" zakup za kwotę minimum 50zł, a następnie wypełnienie czytelnie otrzymanego Bonu i przesłanie do na adres organizatora. W sytuacji zakupu za kwotę wyższą niż 50zł., klient otrzymuje ilość bonów adekwatną do wielokrotności kwoty 50zł. Nie trzeba do Bonu załączać paragonów zakupu. Wystarczy sam Bon.
- Im większa ilość nadesłanych Bonów, tym większa szansa zdobycia nagrody.
- W miejscu na pieczątkę sklepu, w którym dokonano zakupów sklep "Ariadna Butik" jest zobowiązany przystawić pieczątkę.
     Nagrody:
- nagroda główna - tablet 1 sztuka o wartości 600zł netto, losowany jednorazowo, po zakończeniu terminu Loterii. W losowaniu biorą udział wszystkie nadesłane ważne Bony.
- pełne opakowania kordonków Atłasek, Karat, Ada, Maja, Muza, Aria - 10 opakowań co miesiąc, czyli łącznie 80 opakowań. Co miesiąc odbywać się będzie losowanie 10 Bonów spośród nadesłanych Bonów w danym miesiącu.
- Do wręczenia jest łącznie 81 nagród.  (szanse na wygraną są duże bo sklepów "Ariadna Butik" jest niedużo) .
- Loteria trwać będzie w dniach od 11 maja 2015r. do 31 grudnia 2015r.
- Laureaci Loterii zostaną wyłonieni ośmiokrotnie: 12 czerwca, 13 lipca, 13 sierpnia, 14 września, 13 października, 13 listopada, 14 grudnia 2015r. i 13 stycznia 2016r.
- Spośród nadesłanych Bonów Loterii jury wylosuje podczas każdej tury losowania 10 Bonów, których właściciele otrzymają nagrody zgodne z wybraną przez siebie opcją, zaznaczoną na Bonie - opakowanie dowolnego kordonka Ariadny. Nagroda główna zostanie wylosowana w ostatniej turze dnia 13 stycznia 2016r. spośród wszystkich nadesłanych Bonów, bez względu na wcześniejsze wyniki losowań.

Pełny regulamin Loterii dla klientów "Ariadna Butik"  można znaleźć na stronie organizatora loteria

Tak wygląda Bon Loterii z prawej strony:


A tak z lewej:W związku z nadaniem mojej pasmanterii tytułu "Ariadna Butik" dostałam ekspozytor z ulotkami do każdego rodzaju kordonka.
Mam dostać też podświetlany kaseton reklamowy, ale to w późniejszym terminie:)


Osobiście zachęcam do robienia zakupów produktów Ariadny i wysyłania Bonów, bo szansa na wygranie wybranej przez siebie nagrody jest duża, bo sklepów "Ariadna Butik" jest mało a tylko w nich możecie dostać te właśnie Bony na loterię. Mam nadzieję, że Bony moich klientek będą miały szczęście w losowaniu! Czego z całego serca im życzę!29 komentarzy:

 1. Fantastycznie ,ze zglosilas swoja Pasmanterie ,ze sie uda zakwalifikowac to ja nie mialabym zadnych watpliwosci :) no i szczerze gratuluje :)
  Teraz tylko zyczyc duzo Klientow i niech wygrywaja :)
  Poz.Dana

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję, to rzeczywiście wyróżnienie duże. Na pewno wezmę udział, jeśli sama do Ciebie nie dotrę to znów wyślę "starszą".
  Pozdrawiam
  D.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmmmm oczywiście więcej wysłanych bonów zwiększa szansę w losowaniu.... ale cena nagrody głównej (która jest tylko jedna) to zaledwie koszt 12 bonów :) Czy kupienie sobie tabletu o wartości 600 zł nie jest w tym przypadku bardziej opłacalne? :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież dla samego tabletu nie opłaca się specjalnie robić takich zakupów . To oczywiste, bo nagroda nie jest jakoś specjalnie wartościowa. Ale przy większych zakupach można wysłać taki bon i co miesiąc jest szansa na wygranie całego opakowania ulubionego kordonka. Czyli przy zakupie jednej partii nici można zyskać drugą za free. Chyba już lepszy taki konkurs niż żaden. Inne firmy nic nie robią i nie organizują dla swoich klientek:) Jedyną jest jeszcze DMC co od czasu do czasu zrobi jakąś promocję.

   Usuń
 4. Gratuluje. Tobie i Twojej pasmanterii.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pamiętam, jak pokazywałaś nam swój sklep na zdjęciach - musieliby mi mieć zaćmę na oczach, żeby go odrzucić. Gratuluję i żałuję, że nie dane mi robić zakupów u ciebie. Za daleko...:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo! Może kiedyś wpadniesz. Nigdy nic nie wiadomo:)

   Usuń
 6. Serdecznie gratuluję i muszę się koniecznie znów wybrać do Ciebie.
  Pozdrawiam serdecznie :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Edytko gratuluję, Twoja pasmanteria jest świetna, widziałam, należało Ci się:) M S-P

  OdpowiedzUsuń
 8. Edytko, przecież nie mogło być inaczej:) Ja na pewno zajrzę niedługo:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak myślę! Pozdrawiam Ciebie i Twoje myszki !!!!

   Usuń
 9. Gratuluję zasłużonego wyróżnienia!

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie dziwię się, żę Cię zakwalifikowali bo masz cudowną pasmanterię!

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję kwalifikacji! Sukces prawdziwy :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Serdeczne gratulacje! mimo, że nie byłam u Ciebie to uważam, że wybór jak najbardziej słuszny:) Takiej pasmanterii z dusza jak Twoja ze świecą szukać :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Super pomysł, tym bardziej że produkty Ariadny są naprawdę dobrej jakości!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie, że fajny pomysł. Trzeba promować co nasze!

   Usuń
 14. Cześć:) gratuluję serdecznie! jak akcja do końca grudnia to nie ma bata, ale przyjadę i osobiście zrobię zakupy:) i jeszcze Dorotkę na plecach przyniosę!:)))) pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń